Sawo vědro do sauny se zahnutou rukojetí cedr, 4L
Kód: AD342DDRFDetailní popis produktu
Toto vědro do sauny o objemu 4 litrů je vyrobeno z kvalitního cedrového dřeva. Rukojeť vědra je zahnutá, což zajišťuje příjemný pocit při držení a snižuje riziko poškození pokožky. Toto vědro je ideální pro použití v sauně, kde může být použito pro polévání saunových kamenů pomocí naběračky, aby se zvýšila vlhkost a tím i účinnost saunování. Jeho objem 4 litry je dostatečně velký pro většinu běžných použití v sauně. Rukojeť vědra z cedrového dřeva nejenže zajišťuje pohodlné držení, ale také vypadá příjemně a přidává sauně přírodní a rustikální vzhled.
Po saunování vědro vždy vyprázdněte a nenechávejte jej vyschnout v horké a vlhké sauně.
V záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ najdete odkaz na vhodnou naběračku k tomuto vědru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka obalu: | 29 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 37 cm |
| Šířka produktu: | 280 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 27 cm |
| Výška produktu: | 300 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.