Sawo sunová kamna elektrická Scandia Combi 8,0kw NS TRENDLINE
Kód: ADSCAC80NSZDetailní popis produktu
Scandia combi výkon saunového topidla 8kW
Výkon výparníku až 2 kW
K topidlu je třeba Externí ovládání
Krycí rám a tepelný štít z nerezové oceli
Vnější plášť broušená nerezová ocel
Vnitřní plášť a kamenný rošt z aluzinku
S integrovaným indikátorem nedostatku vody
Snadná a rychlá montáž
Topné těleso pro výparník je pod nádrží a nepřichází do styku s vodou
Obsahuje mastkovou misku na vonné esence
Mřížka na odvod páry na bylinky
Množství kamenů 20kg, nejsou součástí.
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 365mm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 8-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 595mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.