Sawo sunová kamna elektrická Scandia Combi 6,0Kw NS PREMIUM FIBER COATED
Kód: ADSCAC60NSPFDetailní popis produktu
Kombinovaná 6kw elektrická saunová kamna s integrovaným vyvýječem páry. Kamna jsou určena pro zavěšení na stěnu. Jsou vybavena akustickým systémem detekce hladiny vody, který varuje, když je hladina vody nízká. Hladinu vody lze snadno sledovat pomocí indikační trubice hladiny vody. Součástí kamen jsou dva kalíšky na esence. Potřebné množství kamenů o velikosti 5 - 10 cm je 20 kg.
Velikost sauny 5 -8 m3
Saunové kameny nejsou součástí balení.
Objem vodní nádrže 5,0 L
Napájecí napětí 400V ~ 3N
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 5 - 8 m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 410 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 11 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 60 cm |
| Výška produktu: | 595 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.