Sawo sunová kamna elektrická Nordex mini 3,6KW NB
Kód: ADNRMN36NBZDetailní popis produktu
Elektrická saunová kamna typu MINI-malá od rakouské společnosti SENTIOTEC
Toto velmi malé topidlo je určeno pro malé suché domácí sauny do 4m3 a je přizpůsobeno k montáži na vnitřní stěnu sauny.
Všechny kovové části topidla jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Do saunového topidla se vejde 8kg lávových kamenů, které je po nahřátí na provozní teplotu možno polévat vodou a provádět tak parní nárazy.
| Typ: | SAWOTEC MINI nerez MN-36-NB-Z |
| Prostor: | 3 - 4,5 m3 |
| Výkon: | 3,6 kW |
| Rozměr: | š 340 x hl 200 x v 445 mm |
| Připojení: | 230V N AC, kabel 3x2,5 CYKY, jistič 1x16A, 30mA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Výkon: | 3,6kW |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.