Sawo sunová kamna elektrická Krios 9kw Ni2 Premium
Kód: ADKRI90NI2Detailní popis produktu
Tento model nezabírá mnoho místa a je připevněn přímo na stěnu, což znamená, že je skvělou volbou i pro malou saunu. Saunová kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitní nerezovou oceli. Při stálém vystavení agresivnímu vnějšímu prostředí zůstává materiál odolný vůči korozi a zajišťuje dlouhou životnost. Připojení se provádí do sítí s napětím 380 V. Prostor kamen umožňuje použití velkého množství kamenů, což přispívá ke zvýšenému vytápění sauny a umožňuje získat více syté páry . Otevřený ohřívač pojme až 50-60 kg kamenů. Ovládá se pomocí zabudovaného dálkového moderního ovládacího panelu Sawo 2.0.
Dotyková tlačítka dálkového ovladače jsou podsvícena kontrastní červenou barvou. Tento model propojuje nejen ovládání elektrického topidla, ale také osvětlení s větráním v sauně, což je výhodné dvojnásob. Dálkové ovládání umožňuje nastavit parní režim na dalších 0-12 hodin a odložit start o 1-24 hodin, stejně jako automatizovat zapínání a vypínání sauny.
Rozměry ovládacího panelu: 104x35x147
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka obalu: | 290mm |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 390mm |
| Váha včetně obalu: | 10kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.