Sawo sunová kamna elektrická Krios 6kw NS PREMIUM
Kód: ADKRI60NSDetailní popis produktu
Saunové topidlo Krios 6kw NS PREMIUM, Technické údaje:
Výkon saunového topidla 6kW
Topidlo je bez regulace
Vnější plášť nerezová ocel, vnitřní plášť aluzinek
Nerezové Topné spirály.
Snadná a rychlá montáž
Nástěnné topidlo, pro velikost sauny 5-9-m3, množství kamenů 50kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 300mm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 10kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.