Sawo saunová kamna elektrická MINI 3,0KW NB
Kód: ADNRMN30NBZDetailní popis produktu
Jednoduché, moderní saunová kamna Nordex Mini 3,0kw. Mini má 11 kg kamenného prostoru.
Mini topidlo lze díky své malé velikosti a zleva doprava otočné řídicí jednotce umístit na velmi malá místa. Tato kamna do sauny lze instalovat buď přímo na stěnu, nebo šikmo do rohu, aby bylo možné efektivně využít prostor v sauně.
Výška sauny min. 1900 mm.
Minimální vzdálenosti: 150 mm od podlahy, 100 mm od stěny, 20 mm od lavice
Rozměry topidla: 340x200x495
Prostor do sauny o velikosti 2 – 4 m3.
Napětí: 220-240V 1N~/380-415V 2N~
Pojistka: 1 x 16A / 2 x 10A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| Barva: | Steel |
| Funkce topidla: | Regulace teploty |
| Hloubka obalu: | 20 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 2-4 m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 35 cm |
| Šířka produktu: | 340 mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 3,0kW |
| Výška obalu: | 45 cm |
| Výška produktu: | 495 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.