Sawo polévací vědro do sauny osika
Kód: AD393ADetailní popis produktu
Polévací vědra do sauny patří ke každé sauně, poskytuje snadné ovládání a přirozený vzhled se hodí i do dnešní moderních ochlazoven. Vědro se dá připevnit jak na stěnu, tak i na strop, má samodopouštěcí mechanismus, druhý konec dodané sprchové hadice se připojí k domovní vodovodní přípojce. Vědro není vhodné do exteriéru. Vědro není vhodné pro komerční účely. Vědro je nutné uvnitř pravidelně dezinfikovat. Pro delší životnost je možné po konzultaci vědro z vnější strany ošetřit nátěrem.
Výška 355 mm, šířka 500 mm, hloubka 715 mm, průměr 500 mm.
Obsah dodávky:
- vědro
- rukojeť s tažným lanem - délka lana 800 mm
- 2 x upevňovací šroub rukojeti
- plovákový ventil
- 4 x šrouby pro montáž na stěnu nebo strop
- sprchová hadice s vnitřním závitem 1/2" - délka hadice: 1500 mm
V záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ naleznete odkaz na vědro z cedru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | 715 mm |
| Délka: | 800 |
| Hloubka obalu: | 41 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 41 cm |
| Šířka produktu: | 500 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na strop, stěnu |
| Váha včetně obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 355 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.