Sawo polévací vědro do sauny cedr
Kód: AD393DDetailní popis produktu
Polévací vědra do sauny patří ke každé sauně, poskytuje snadné ovládání a přirozený vzhled se hodí i do dnešní moderních ochlazoven. Vědro se dá připevnit jak na stěnu, tak i na strop, má samodopouštěcí mechanismus, druhý konec dodané sprchové hadice se připojí k domovní vodovodní přípojce. Vědro není vhodné do exretiéru. Vědro není vhodné pro komerční účely. Vědro je nutné uvnitř pravidelně desinfikovat. Vědro je nutné uvnitř pravidelně desinfikovat.
Výška 355 mm, šířka 500 mm, hloubka 715 mm, průměr 500 mm.
Obsah dodávky:
- vědro
- rukojeť s tažným lanem - délka lana 800 mm
- 2 x upevňovací šroub rukojeti
- plovákový ventil
- 4 x šrouby pro montáž na stěnu nebo strop
- sprchová hadice s vnitřním závitem 1/2" - délka hadice 1500 mm
V záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ naleznete odkaz na vědro z osiky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochlazovací kádě |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | 715 mm |
| Hloubka obalu: | 41 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 41 cm |
| Šířka produktu: | 500 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na strop, stěnu |
| Váha včetně obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 355 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.