SAVONIA saunová kamna elektrická NS Trendline 15kW
Kód: ADSAV150NSZDetailní popis produktu
Saunová kamna Savonia jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý provoz i při častém používání.
- Výkon: 18 kW
- Napájení: 400 V 3N
- Jištění: 3 × 16 A
- Připojovací kabel: 5 × 2,5 mm²
- Rozměry (Š × H × V): 590 × 410 × 655 mm
- Hmotnost: 29 kg
- Minimální výška sauny: 2100 mm
- Bezpečnostní vzdálenosti: horní lavice 160 mm, boční stěna 160 mm, spodní lavice 100 mm
Saunové kameny nejsou součástí balení. Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hloubka obalu: | 640mm |
| Objem sauny: | 13-23 m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 450mm |
| Šířka produktu: | 590mm |
| Váha včetně obalu: | 30kg |
| Výkon: | 15kW |
| Výška obalu: | 700mm |
| Výška produktu: | 655mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.