SAVONIA COMBI 10,5kW
Kód: ADSAVC105NPDetailní popis produktu
Kamna Savonia Combi jsou vybaveny velkým prostorem, určeným pro kameny, které dodávají hladkou a příjemnou páru.
Kamna jsou volně stojící, pojme 45 kg kamenů, samotná kamna váží 25 kg. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, na přední straně mají indikátor vody.
Saunová kamna s výparníkem o výkonu 10 kW, byla navržena za účelem silné odolnosti vůči extrémnímu teplu, který potřebuje malou péči a údržbu.
Hmotnost topidla bez kamenů (kg): 25kg
Výkon (kW): 10kw
Rozměry (ŠxHxVmm):510x420x655
Velikost sauny: 9-15 m 3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 20,0 kg |
| Materiál: | Nerez ocel |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Váha včetně obalu: | 21kg |
| Výkon: | 10,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.