Saunové palubky do sauny Softline Osika 15x90
Kód: AD4871Detailní popis produktu
Cena je za 1 palubku dle zvoleného rozměru. Na přikrytí jednoho metru budete potřebovat cca 11 palubek.
Tónovaný a harmonický, teplý a útulný – nebo možná nervózní a originální? Volba je na Vás. Palubky STP jsou klasický profil saunových palubek. Palubky mají tloušťku 15 mm a šířku 90 mm, což jim dává efektivní šířku 81 mm. Palubky STP v rozměru 15×90 jsou dostupné jako skladový produkt, což umožňuje rychlé dodání.
Saunové palubky z osiky jsou díky svým vlastnostem ideálním a rozšířeným materiálem vhodným pro použití v saunách s nárazovou vlhkostí a vysokou teplotou.
Osikové dřevo je velmi světlé, lehké, pevné a v suchém stavu tvrdé a odolné. Neobsahuje pryskyřici a má minimum suků. Není třískové a neobsahuje pryskyřici. Osika je jasná s rovnoměrnou texturou a osika dodává sauně harmonický vzhled a příjemnou vůni. Saunové palubky z osiky se používají zejména jako obklad stěn sauny (vnitřní), saunové latě z osiky potom na saunové lavice do sauny. Saunové palubky a lavicové latě z osiky se díky špatné tepelné vodivosti příliš nezahřívají, a to ani při vysokých teplotách a teplotním výkyvům tak odolávají bez praskání. Palubky do sauny z osiky jsou na dotyk příjemně hladké a měkké a lavice z osiky tak poskytuje pohodlné sezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – dřevo, obklady, lavice a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| délka v metrech: | 2.4 |
| Dřevo do sauny: | Saunové palubky |
| Hloubka obalu: | 14mm |
| Šířka obalu: | 1000mm |
| Váha včetně obalu: | 0,4kg |
| Výška obalu: | 92mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.