Saunaprojekt podhlavník do sauny vrba Abachi
Kód: ADX232Detailní popis produktu
Dřevěný podhlavník do sauny vhodný pro lavici šíře 50cm. Kvalitně podložená hlava v sauně je základem správného saunování.
DŮLEŽITÉ: Jako každý neošetřený dřevěný materiál v sauně nemá rád vlhkost, při nadměrném vystavování vlhku trpí a mění svou strukturu. Proto je nutné podhlavníky po každém saunování odnést do suchého prostředí mimo saunu, aby do příštího použití řádně vyschly.
Africká vrba Abachi je světle žlutá, měkká a bezsukatá dřevina. Má nízkou hustotu a tepelnou vodivost. Používá se zejména na výrobu saunových lavic, opěrek a podlahových roštů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Abachi |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 40 cm |
| Šířka produktu: | 400 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.