Saunaproject saunová regulácia pre Saunu M004
Kód: AD52Detailní popis produktu
Umiestnenie je mimo potnú miestnosť. Výhoda regulátora, je minimálna veľkosť: 12x8 a hĺbka 6cm. V regulátory je umiestnená aj silová časť. Súčasťou regulácie je aj čidlo dlhé 5m.
Dôležité upozornenie pre výber Vašej regulácie:
Pri výbere regulácie Vám odporúčame venovať pozornosť na nižšie uvedené vlastnosti, ktoré sú dôležité pre Vašu bezpečnosť a komfort:
Vlastný bezpečnostný termostat - niektoré lacnejšie regulácie nemajú vlastný bezpečnostný termostat a vyžadujú túto ochranu ako súčasť saunových kachlí. Väčšina saunových pecí, ktoré sú určené pre externú reguláciu, bezpečnostný termostat neobsahujú. Ich výrobcovia predpokladajú, že táto ochrana je súčasťou regulácie. Všetky nami ponúkané regulácie tento nevyhnutný bezpečnostný prvok obsahujú.
Dverné čidlo - niektoré lacnejšie regulácie, ktoré umožňujú Wi-Fi ovládanie cez mobilné aplikácie, nevyžadujú tento bezpečnostný prvok a dokonca ani nie je možné čidlo dodatočne nainštalovať. Správne nainštalovaný dverný snímač neumožní zapnutie sauny diaľkovo, pokiaľ sú dvere sauny otvorené. Všetky nami ponúkané regulácie tento nevyhnutný bezpečnostný prvok obsahujú. Pokiaľ nie sú súčasťou nami ponúkaných regulácií, tak na túto skutočnosť upozorňujeme v popise produktu s tým, že je čidlo nutné dokúpiť.
Ovládanie svetla - niektoré lacnejšie regulácie túto možnosť neumožňujú. Všetky nami ponúkané regulácie ovládajú aj osvetlenie vo Vašej saune.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunové regulacie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Hĺbka obalu: | 49mm |
| Šírka obalu: | 167mm |
| Tip sauny: | pre suchú saunu |
| Váha vrátane obalu: | 0,3kg |
| Vykurovací výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 116mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.