Saunaproject konstrukční hranol (5ks/bal) pro sauny 40x20x2000mm
Kód: ADX9664Detailní popis produktu
Konstrukční hranol do sauny délka 2000mm 40x20mm - materiál smrk. Cena za 1kus délky 2000mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – dřevo, obklady, lavice a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Balení: | balení ks |
| Dřevo do sauny: | Konstrukční hranoly |
| Hloubka obalu: | 40mm |
| Šířka obalu: | 2100mm |
| Váha včetně obalu: | 0,4kg |
| Výška obalu: | 20mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.