Rukavice do sauny s výšivkou, plsť
Kód: AD12603-6 AD12603-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato rukavice do sauny slouží k ochraně vašich rukou při polévání kamen vodou a při manipulaci se skleněnými dvířky u kamen na dřevo. Může být také použita jako náhražka za klasicé masážní rukavice.
Plst či plsť (nebo též z němčiny filc) je plošná textilie ze vzájemně zaklesnutých vláken. Z plsti se také například vyrábějí klobouky, kulečníkové sukno a další doplňky a dekorace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Barva: | Zelená, bílá |
| Druh: | Ochranná a masážní rukavice |
| Funkce: | Na ochranu a masáž |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Plsť |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Plsť |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Šířka produktu: | 150 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Ochranná a masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 24 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.