Rukavice do sauny s úpletem, bavlna - froté
Kód: AD12537Detailní popis produktu
Rukavice do sauny bavlna - smyčkové froté, je vhodná pro jemné každodenní mytí pokožky. Rukavice s pružným bavlněným úpletem.
Bavlna je jemná bílá substance sestávající z vláken získávaných ze semen rostlin, které patří k rodu Gossypium (bavlník). Z bavlny se vyrábějí také oděvy, bytové a technické textilie.
Smyčkové tkaniny, nazývané také froté (angl. terry-cloth, něm. Frottiergewebe), jsou trojrozměrové textilie. Třetí rozměr tkaniny tvoří kličky z osnovních nití nad nebo pod plochou základní tkaniny. Z froté také vyrábějí plážové oděvy a ložní prádlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Druh: | Rukavice na mytí |
| Funkce: | Na mytí |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Bavlna - froté |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Bavlna - froté |
| Šířka obalu: | 16 cm |
| Šířka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Mycí pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 21 cm |
| Výška produktu: | 210 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.