Rento vědro s naběračkou do sauny Pisara
Kód: AD12742-1 AD12742-3 AD12742-2 AD12742-4 AD12742-5 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jasný a skandinávský design je kompozitové vědro do sauny s naběračkou. Výsledkem je čistá finská práce, které je vyrobeno z biokompozitu, odolný a pohodlný z přírodních vláken je vynikajícím materiálem pro teplo a vlhkost v sauně.
V případě potřeby očistěte povrchy jemnou mýdlovou vodou, měkkou houbou nebo štětcem.
* UPM Formi, obnovitelné celulózové vlákno a čistý plast. Recyklovatelné. Materiál vyrobený ve Finsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 25 cm |
| Materiál: | Biokompozit UPM Formi |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 25 cm |
| Šířka produktu: | 230 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,8 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 38/48 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.