Rento vědro do sauny hliník s uchem
Kód: AD04107Detailní popis produktu
Vědro je z hliníku ošetřeného proti vlhkosti, ucho z laminovaného ekologického bambusu. Při vhodné údržbě vydrží saunové nádobí dlouho krásné. Po saunování z nádobí vylejte vodu. Nenechávejte nádobí v horké a vlhké sauně. V případě potřeby dno vyčistěte mýdlovou vodou, jemnou houbičkou či kartáčkem.
Objem: 5 l, výška: 20 cm, průměr: 23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Červená |
| Hloubka obalu: | 200mm |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 235mm |
| Váha včetně obalu: | 0,3kg |
| Výška obalu: | 200mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.