Rento vědro do sauny bambus s černou plastovou vložkou, 5L
Kód: AD12417Detailní popis produktu
Vědro do sauny od finského výrobce Rento z tepelně zpracovaného bambusu a s plastovou vložkou pro ochranu přírodního materiálu.
K vědru v bambusovém provedení doporučujeme dokoupit i další doplňky řady bambus, které najdete v záložce příslušenství.
Po ukončení saunování, vylejte vodu z vědra vysušte suchým hadrem a odneste vědro z prostoru sauny ven do jiné místnosti a ponechte při pokojové teplotě, včetně naběračky. Nenechávejte bambusové vědro sušit v horké a vlhké sauně. Nenechávejte ve vědru stále vodu. Před dalším použitím vědro opět naplňte čerstvou vodou a po té doneste do sauny. Nenechávejte naběračku stále ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála příliš dlouho ve vodě, mohla by popraskat. Lze čistit mýdlovou vodou s použitím měkké houby nebo kartáče. Při nedodržení návodu by mohlo dojít k popraskání bambusového materiálu.
Rychle rostoucí a přirozeně obnovitelný přírodní bambus představuje ekologickou alternativu k tvrdému dřevu. Při správném zacházení vydrží bambusové saunové nádobí krásné po dlouhou dobu.
Bambus je souhrnný název pro množství rodů trav z čeledi lipnicoovitých vyznačujících se dřevnatými stébly. Jsou vesměs řazeny do podčeledi bambusové (Bambusoideae). Největší druhy dorůstají do výšky až přes 40 metrů. Použití bambusu je poměrně široké, například jako stavební a konstrukční materiál, jako surovina k výrobě věcí denní potřeby, bambusové výhonky jako potravina, k výrobě papíru, ale i jako na astma, křeče a horečky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Barva: | Bambusové dřevo |
| Druh: | Vědro |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 20 cm |
| Materiál: | Bambus |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 23 cm |
| Šířka produktu: | 230 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1,76 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 20 cm |
| Výška produktu: | 200 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.