Rento osuška do sauny 90x180 cm
Kód: AD331563Detailní popis produktu
Pohodlná osuška do sauny od finské firmy Rento s chambray lemy. Nová barva black/grey. Saunové textilie Kenno jsou vyrobeny z recyklované bavlny, která dodává látce přirozenou měkkost a zářivou texturu. Ručník je vhodný pro relaxaci v sauně.
Před prvním použitím vyperte dle pokynů uvedených na štítku ručníku. Perte na jemný cyklus 30°C, je možné, že se ručník malinko srazí - cca z 5%. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty ručníky a župany do sauny |
|---|---|
| Druh: | Osuška |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál textil: | 75 % bavlna, 25 % polyester |
| Rozdělení do skupin: | Ručníky do sauny |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Šířka produktu: | 900 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 1800 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.