Rento naběračka do sauny bambus 43cm
Kód: AD4076Detailní popis produktu
K naběračce v bambusovém provedení doporučujeme dokoupit i další doplňky řady bambus, které najdete v záložce příslušenství.
Naběračku nenechávejte ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála ve vodě příliš dlouho, mohla by popraskat. Po ukončení saunování naběračku vysušte suchým hadrem a odneste z prostoru sauny do jiné místnosti, kde ji nechte pro pokojové teplotě doschnout. Vědro i naběračku je možné čistit mýdlovou vodou a měkkou houbou nebo kartáčem. Při nedodržení návodu může dojít k popraskání a nabobtnání celého materiálu.
Rychle rostoucí a přirozeně obnovitelný přírodní bambus představuje ekologickou alternativu k tvrdému dřevu. Při správném zacházení vydrží bambusové saunové nádobí krásné po dlouhou dobu.
Bambus je souhrnný název pro množství rodů trav z čeledi lipnicoovitých vyznačujících se dřevnatými stébly. Jsou vesměs řazeny do podčeledi bambusové (Bambusoideae). Největší druhy dorůstají do výšky až přes 40 metrů. Použití bambusu je poměrně široké, například jako stavební a konstrukční materiál, jako surovina k výrobě věcí denní potřeby, bambusové výhonky jako potravina, k výrobě papíru, ale i jako na astma, křeče a horečky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Bambusové dřevo |
| Druh: | Naběračka |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 6 cm |
| Materiál: | Bambus |
| Rozdělení do skupin: | Naběračky do sauny |
| Šířka obalu: | 10 cm |
| Šířka produktu: | 100 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Váha včetně obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 43 cm |
| Výška produktu: | 430 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.