Rento med na tělo do sauny bříza 150 ml
Kód: AD12754Detailní popis produktu
Snadno použitelný výživný saunový med pro celé tělo. Med do sauny pracuje na zjemnění a vyčištění pleti. Uklidňující extrakt z březové kůry udržuje rovnováhu vlhkosti pokožky. S jemnou vůní zeleně počátkem léta a březových listů.
Použití: Vmasírujte do čisté pokožky a nechte vstřebat. Opláchněte teplou vodou.
Vyrobeno ve Finsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetika do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 7 cm |
| Šířka obalu: | 10 cm |
| Šířka produktu: | 80 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 16 cm |
| Výška produktu: | 145 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.