Rento esence do sauny bříza, 400 ml
Kód: AD12761Detailní popis produktu
Březové aroma a svěžest. Sauna jako aromatické osvěžení.
Přidejte do kalíšku s vodou 4 kapky esence a nechte v sauně odpařovat. Odpařovač do sauny po použití vypláchněte vodou. Nádobu s vůní neuchovávejte v horké sauně. Aroma do sauny krásně pročistí vzduch.
Do vody postačí 4 víčka vůně na 1 litr vody, vodou pak polévejte lávové kameny. Vůně můžete kombinovat. Esenci používejte vždy zředěnou s vodou.
Esenciální oleje jsou těkavé aromatické tekutiny vydestilované z keřů, květin, stromů, kořenů a semen rostlin. Chemické složení esenciálních olejů je velmi komplexní: každý může obsahovat stovky různých a unikátních složek. Kromě toho jsou esenciální oleje vysoce koncentrované a daleko účinnější než sušené byliny. Vysoce koncentrovanými se esenciální oleje stávají díky procesu destilace. Pro získání jediné kapky esenciálního oleje je často je potřeba celá rostlina nebo i více. Esenciální oleje jsou také odlišné od běžných olejů jako je slunečnicový olej nebo olivový olej. Nejsou mastné a neucpávají póry, tak jako mnohé rostlinné oleje.
Varování. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů. Obsahuje reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1), methyl cedryl keton, 4-terc-butylcyklohexyl acetát. UFI: 8UHD-9WRE-W006-D5F2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Esence do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 6 cm |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Složení: | Obsahuje reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239- |
| Šířka obalu: | 6 cm |
| Šířka produktu: | 60 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,4 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 16 cm |
| Výška produktu: | 160 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.