Rento dárkový set esencí do sauny 3x400ml
Kód: AD600477-3 AD600477-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Přidejte do kalíšku s vodou 4 kapky esence a nechte v sauně odpařovat. Odpařovač do sauny po použití vypláchněte vodou. Nádobu s vůní neuchovávejte v horké sauně. Aroma do sauny krásně pročistí vzduch.
Do vody postačí 4 víčka vůně na 1 litr vody, vodou pak polévejte lávové kameny. Vůně můžete kombinovat. Esenci používejte vždy zředěnou s vodou.
Esenciální oleje jsou těkavé aromatické tekutiny vydestilované z keřů, květin, stromů, kořenů a semen rostlin. Chemické složení esenciálních olejů je velmi komplexní: každý může obsahovat stovky různých a unikátních složek. Kromě toho jsou esenciální oleje vysoce koncentrované a daleko účinnější než sušené byliny. Vysoce koncentrovanými se esenciální oleje stávají díky procesu destilace. Pro získání jediné kapky esenciálního oleje je často je potřeba celá rostlina nebo i více. Esenciální oleje jsou také odlišné od běžných olejů jako je slunečnicový olej nebo olivový olej. Nejsou mastné a neucpávají póry, tak jako mnohé rostlinné oleje.
Varování. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů. Obsahují Eukalyptový olej, reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). UFI: NPHD-9WCN-9006-2G8X, UFI: TMJD-UWY0-N00N-A7PN, methyl cedryl keton, 4-terc-butylcyklohexyl acetát.UFI: 8UHD-9WRE-W006-D5F2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Esence do sauny |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 7 cm |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Složení: | 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). UFI: NPHD-9WC |
| Šířka obalu: | 19 cm |
| Šířka produktu: | 190 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1,30 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 23 cm |
| Výška produktu: | 230 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.