Rento dámský kilt do sauny 85x145 black
Kód: AD614576Detailní popis produktu
Dámský kilt Rento je pohodlný a bez námahy a slouží jako neformální doplněk do sauny. Saunové textilie Kenno jsou vyrobeny z recyklované bavlny, což dodává látce přirozenou měkkost a zářivou strukturu. Široký okraj je útulným, ale elegantním završením. Zapíná se na suchý zip.
Instrukce: Před použitím vyperte. Před praním pečlivě uzavřete suchý zip a perte samostatně. Při prvním praní je možné, že se kilt o něco srazí, ale nijak dramaticky. Nastavte šetrný program praní 40 °C. Žehlení na střední teplotu. Nesušte v bubnové sušičce a nečistěte chemicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty ručníky a župany do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | 75% bavlna, 25% polyester |
| Rozdělení do skupin: | Kilty do sauny |
| Šířka obalu: | 20 cm |
| Šířka produktu: | 850 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,50 kg |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 20 cm |
| Výška produktu: | 1450 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.