Narvi vědro do sauny borovice 4,5L s plastovou vložkou
Kód: AD163422Detailní popis produktu
Po ukončení saunování, vylejte vodu ze saunového vědra a vědro vysušte suchým hadrem a odneste z prostoru sauny do jiné místnosti. Vědro i naběračku nechte doschnout při pokojové teplotě.
K vědru řady Narvi borovice doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Narvi borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Použití: Vědro do sauny se plní vodou pouze napouštěním vody z vodovodního řádu, nikoliv nabíráním vody z bazénu atd. Vědro se plní pouze do úrovně plastové vložky. Vědro nenechávejte sušit v horké a vlhké sauně, položené na mokré nebo vlhké podlaze ani v něm nenechávejte vodu. Před dalším použitím vědro do sauny naplňte čerstvou vodou a doneste do sauny. Naběračku nenechávejte ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála ve vodě příliš dlouho, mohla by popraskat. Vědro i naběračku je možné čistit mýdlovou vodou a měkkou houbou nebo kartáčem. Při nedodržení návodu může dojít k popraskání a nabobtnání celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlé dřevo |
| Druh: | Vědro |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 15 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 27 cm |
| Šířka produktu: | 270 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,6 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 18 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.