Narvi saunová kamna na dřevo Velvet 20 Gold
Kód: AD12352Detailní popis produktu
Saunová kamna Narvi Velvet 20 Gold ve zlatém provedení jsou opatřena dvojitým pouzdrem, které zjednodušuje stohování kamene. Díky zasklenému poklopu je snadné udržet plameny rovnoměrně a současně vytváří útulnou atmosféru v parní místnosti. Dřevěné rukojeti zlepšují pohodlí uživatele. Díky vyměnitelné peci jsou tyto saunová kamna dlouhotrvající a ekologickou volbou. Narvi Velvet jsou špičková saunová kamna, která trvá od generace po generaci. Množství kamenů 160kg. Saunové kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 kg |
| Hloubka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 540mm |
| Váha včetně obalu: | 89kg |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.