Narvi saunová kamna na dřevo Velvet 20 Black
Kód: AD102415Detailní popis produktu
Saunové topidlo je opatřeno dvojitým pouzdrem, které zjednodušuje stohování kamene. Díky proskleným dvířkám je snadné udržet plameny rovnoměrně a současně vytváří útulnou atmosféru v sauně. Dřevěné rukojeti zlepšují pohodlí v sauně. Díky vyměnitelnému topeništi jsou tyto saunová kamna dlouhotrvající a ekologickou volbou. Narvi Velvet je špičkové saunové topidlo, které trvá od generace po generaci.
Vlastnosti produktu:
- Výška (mm): 780
- Šířka (mm): 540
- Hloubka (mm): 580
- Průměr připojení kouřovodu (mm): 119
- Hmotnost výrobku (kg): 89
- Objem sauny, min. (m³): 8
- Objem sauny, max. (m³): 20
- Bezpečná vzdálenost od stropu (mm): 1 220
- Bezpečná vzdálenost od boku (mm): 150
- Bezpečná vzdálenost dopředu (mm): 500
- Zadní bezpečnostní vzdálenost (mm): 200
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 249 kg |
| Hloubka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 540mm |
| Váha včetně obalu: | 89kg |
| Výška obalu: | 780mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.