Narvi saunová kamna na dřevo Stony 20 ST Stainless
Kód: AD12350Detailní popis produktu
Díky vyměnitelné peci jsou tyto saunová kamna dlouhotrvající a ekologickou volbou. Požární komora byla navržena tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí a dokonce se ujistila, že kamna splňují povinné požadavky na značení CE. Barevné alternativy jsou nerez. Model tunelu Stony 20 ST vyhřívaný z vnější strany parní komory je ideální volbou, kteří chtějí udržet klid v sauně. Množtsví kamenů 210kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 285 kg |
| Hloubka obalu: | 770mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 520mm |
| Váha včetně obalu: | 75kg |
| Výška obalu: | 810mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.