Narvi saunová kamna na dřevo Steam Master
Kód: AD12357Detailní popis produktu
Dveře saunových kamen se během vaší doby zavírají v sauně tak, aby teplo bylo účinně uskladněno do velkého kamenného prostoru a také nebude sušit vzduch v sauně. Steam Master zahřívá saunu za pouhých 1 až 1,5 hodiny. Smaltovaná ocelová skříň je dobrá, odolná a snadno se čistí. Střecha a potrubí jsou vyrobeny z odolné oceli. Saunová kamna jsou vybaveny nastavitelnými nohami, což usnadňuje instalaci. Množství kamenů 100kg. Saunové kameny nejsou v ceně topidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 216 kg |
| Hloubka obalu: | 520mm |
| Objem sauny: | 10-25m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 470mm |
| Váha včetně obalu: | 116kg |
| Výška obalu: | 1000mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.