Narvi saunová kamna na dřevo Steam Master WT
Kód: AD12358Detailní popis produktu
Systém tepelného ukládání a účinná cirkulace vzduchu navržená společností Narvi zajišťují dobrou paru. Přístava určená k uskladnění tepla je během ohřevu uzavřena, čímž se teplo účinně hromadí ve velkém kamenném koši a nevysuší vzduch ze sauny. Narvi Löylymestari se zahřívá a je připravena na páru za 1 až 1,5 hodiny. Smaltovaný ocelový kryt je krásný, odolný a snadno udržovatelný. Kryt krbu a potrubí je vyroben z extra silné oceli. Instalace je jednoduchá díky nastavitelným nohám saunových kamen. Na přání mohou být dveře saunového topidla opatřeny ozdobným rámem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 kg |
| Hloubka obalu: | 520mm |
| Objem sauny: | 10-25m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 470mm |
| Váha včetně obalu: | 116kg |
| Výška obalu: | 1000mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.