Narvi saunová kamna na dřevo NC 20 VSV
Kód: AD12345Detailní popis produktu
Robustní konstrukce a velké množství kamenů udržují parní tvar pěkně a rovnoměrně. Navzdory ohromné velikosti kamna nepotřebují spoustu kamenů. Struktura saunového topidla představuje nový design, který zajišťuje ještě účinnější a čistší spalování. Saunová kamna splňují povinné požadavky na emise CE. S nastavitelnými nohami je topidlo snadno instalovatelné na požadované místo. Souprava saunového topidla sauny zahrnuje také spoje, které spojí topidlo s komínovým kouřem. Saunová kamna sauny může být také připojen k komínovému kouři z horní části ohřívače, ale pro to je zapotřebí další spoje. Množství kamenů 50kg. Kameny nejsou v ceně topidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Hloubka obalu: | 570mm |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 590mm |
| Váha včetně obalu: | 80kg |
| Výška obalu: | 740mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.