Narvi saunová kamna na dřevo NC 20 Stainless
Kód: AD12343Detailní popis produktu
Velký objem kamenů a odolná konstrukce zaručují příjemnou saunování. Navzdory své velikosti kamna nepotřebují spirály. Topeniště má novou podobu, která zajišťuje efektivnější a čistější spalování. Topeniště bylo navrženo tak, aby bylo šetrné k životnímu prostředí. Kamna splňují povinné požadavky na značení CE. Kryt kamen je lakovaný grafitově šedý a má skleněné dveře zabalené v černé litině, černý čelní panel popelníku a ocelový rám kolem kamenné části. Narvi NC 20 a Narvi NC 16 jsou také k dispozici v nerezové oceli. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadnou a správnou instalaci. Ke kamnům lze dokoupit potrubí pro zadní připojení ke komínu. Připojení komínu může být také realizováno z horní části kamen, ale pro to budete potřebovat samostatnou přípojku. Množství kamenů 60kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 136 kg |
| Hloubka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 78kg |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.