Narvi saunová kamna na dřevo Kuru 14 skrz stěnu
Kód: AD12534Detailní popis produktu
Narvi Kota Kuru 14 jsou vynikající stylová a spolehlivá saunová kamna na dřevo z řady Kota, která vytváří autentický pocit ze sauny a zajišťují příjemnou saunu. Skleněné okénko u dvířek poskytuje perfektní požitek z hořícího ohně během saunové procedury.
Ocelové pouzdro saunových kamen a design v černé barvě vytváří jednoduchou, ale stylovou atmosféru. Díky dřevěným držadlům je použití saunového topidla je bezpečné a jednoduché.
Nezapomeňte dokoupit kameny 10-15cm (2balení 40kg) AD12629.
Množství kamenů 35kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Jaký druh topidla použít:
Palivové dříví o průměru asi 5 cm, délce asi 33 cm a hmotnosti asi 0,5 kg.
Nevkládejte palivové dřevo do topeniště nad 2/3 jeho výšky.
Jako palivo používejte pouze kulatiny z přírodního dřeva. K ohřevu sauny lze použít tvrdé i měkké dřevo. Používání dřevotřísky, dřevovláknitých desek, briket, pelet, natřeného nebo impregnovaného dřeva, odpadu nebo plastů je zakázáno. Aby bylo zajištěno čisté spalování a co největší účinnost, musí být dřevo suché. Obsah vlhkosti dřeva musí být menší než 20%. Dobré palivové dříví jsou obvykle polínka ze dřeva, jejichž průměr je přibližně 5 cm, délka přibližně 33 cm a hmotnost přibližně 0,5 kg.
Hloubka úseku tunelu 154mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 kg |
| Barva: | Černá, šedá |
| Hloubka obalu: | 64 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 43 cm |
| Šířka produktu: | 420 mm |
| Typ topidla: | Na dřevo |
| Umístění: | Na podlahu |
| Váha včetně obalu: | 50kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 68 cm |
| Výška produktu: | 675 mm |
| Vývod: | Zadní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.