Narvi saunová kamna na dřevo Kota Pallas
Kód: AD12404Detailní popis produktu
Kota Pallas je zpět! Návrat milovaných kamen je dodáván s moderním kulatým designem a vylepšeným strukturou. Tento jedinečný saunový kamna se hodí velmi dobře jak do moderních domů, tak i do letních domů. Povrchová úprava je známá kvalitou Narvi a to je opravdu skvělý saunový ohřívač pro svou cenovou třídu. Kamna mají strop 10 mm ohnivzdorné a jádro je z nerezové oceli. Dřevěná rukojeť se nezahřívá, takže zážitek je příjemný a bezpečný.Množství kamenů 35 kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 59 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 540mm |
| Váha včetně obalu: | 59kg |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.