Narvi saunová kamna na dřevo Kota Kuru 20
Kód: AD12533-1 AD12533-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Narvi Kota Kuru 20 jsou vynikající stylová a spolehlivá saunová kamna na dřevo z řady Kota, která vytváří autentický pocit ze sauny a zajišťují příjemnou saunu. Skleněné okénko u dvířek poskytuje perfektní požitek z hořícího ohně během saunové procedury. Komín průměr 125 mm.
Ocelové pouzdro saunových kamen a design v černé barvě vytváří jednoduchou, ale stylovou atmosféru. Díky dřevěným držadlům je použití saunového topidla je bezpečné a jednoduché.
Nezapomeňte dokoupit kameny 10-15cm (2balení 40kg) AD12629.
Množství kamenů 40 kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Jaký druh topidla použít:
Palivové dříví o průměru asi 5 cm, délce asi 33 cm a hmotnosti asi 0,5 kg.
Nevkládejte palivové dřevo do topeniště nad 2/3 jeho výšky.
Jako palivo používejte pouze kulatiny z přírodního dřeva. K ohřevu sauny lze použít tvrdé i měkké dřevo. Používání dřevotřísky, dřevovláknitých desek, briket, pelet, natřeného nebo impregnovaného dřeva, odpadu nebo plastů je zakázáno. Aby bylo zajištěno čisté spalování a co největší účinnost, musí být dřevo suché. Obsah vlhkosti dřeva musí být menší než 20%. Dobré palivové dříví jsou obvykle polínka ze dřeva, jejichž průměr je přibližně 5 cm, délka přibližně 33 cm a hmotnost přibližně 0,5 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Barva: | Černá, šedá |
| Hloubka obalu: | 48 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 46 cm |
| Šířka produktu: | 440 mm |
| Typ topidla: | Na dřevo |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na podlahu |
| Váha včetně obalu: | 56 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 68 cm |
| Výška produktu: | 660 mm |
| Vývod: | Zadní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.