Narvi saunová kamna na dřevo Aito 16
Kód: AD12359Detailní popis produktu
Černý ocelový plášť obložený smaltem je elegantní a snadno se udržuje v čistotě. Požární rošt je stejně velký jako spodní část saunového topidla a sekundární vzduch je veden pod popelníkem, aby bylo spalování efektivnější. Střecha hasičského boxu je 10 mm tlustá a odolná. Dveře ze skelné litiny nastavují tón a pomáhají udržovat oheň rovnoměrně. Saunová kamna jsou snadno instalovaná díky nastavitelných nohou K dispozici jsou také modely s nádržemi na vodu, kde je nádrž na vodu umístěna vpředu. Zásobník na vodu má velký a snadno použitelný otvor pro plnění vody a rukojeť nádrže na vodu lze instalovat na obou stranách nádrže. Množství kamenů 50kg. Kameny nejsou v ceně topidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Hloubka obalu: | 500mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 400mm |
| Váha včetně obalu: | 60kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.