Narvi saunová kamna na dřevo 50 ST
Kód: AD12356Detailní popis produktu
Tato saunová kamna také nabízí příjemnou páru ve větších saunách pro více lidí. Vnější plášť tohoto robustního topidla je vyroben z lakované oceli a spojovací komín komína je umístěn na horní straně saunových kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 375 kg |
| Hloubka obalu: | 850mm |
| Objem sauny: | 45-70m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 670mm |
| Váha včetně obalu: | 275kg |
| Výška obalu: | 1100mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.