Narvi saunová kamna na dřevo 30 ST black
Kód: AD12354Detailní popis produktu
Saunová kamna, kterými můžete vytápět z vnějšku sauny, je vynikající volbou, pokud jedinou funkcí parní lázně je sauna. Množství kamenů 65kg. Saunové kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 kg |
| Hloubka obalu: | 670mm |
| Objem sauny: | 20-35m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 540mm |
| Typ topidla: | Na dřevo |
| Váha včetně obalu: | 150kg |
| Výška obalu: | 950mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.