Narvi saunová kamna elektrická Trio E 9,0 kW White
Kód: AD12483Detailní popis produktu
Design saunových kamen Narvi Trio E 9,0 kW White je kombinací litého kamene a lakované oceli. Díky barevné kombinaci tak zapadají jak do světlých tak do tmavších saun. Kapacita lávových kamenů je 40kg. Můžete si tak dopřát dokonalou a jemnou páru. Krátké bezpečnostní vzdálenosti dovolují instalaci kamen i v úzkých prostorách. Saunová kamna Narvi Trio lze umístit i do saunové lavice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva: | white |
| Hloubka obalu: | 390mm |
| Objem sauny: | 6-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 390mm |
| Váha včetně obalu: | 40kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.