Narvi saunová kamna elektrická Smooth 6,8kW
Kód: AD12405Detailní popis produktu
Saunová kamna Narvi Smooth 6,8 kW se technicky liší od ostatních modelů Narvi – horní přední část lze odejmout, což výrazně usnadňuje plnění a výměnu saunových kamenů.
Kamna jsou dodávána s externí řídicí jednotkou, která se snadno ovládá. Součástí je také montážní příruba a delší kabel pro připojení regulátoru.
Kapacita saunových kamenů: 100 kg.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 320mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 6,8kW |
| Výška obalu: | 1210mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.