Narvi saunová kamna elektrická Slim 9 kW Black
Kód: AD12410Detailní popis produktu
Topidlo Narvi Slim 6kW Black je k dispozici v matné černé barvě a obě strany jsou totožné. Součástí dodávky ohřívače je stylový samostatný ovládací panel (3m kabel), který usnadňuje použití. Výška 70 cm, šířka 62 cm, hloubka 24 cm.
Bezpečnostní vzdálenosti:
- dopředu 60 mm
- do strany 60 mm
- ke stropu 1200 mm
- k podlaze 30 mm
- minimální výška sauny: 1 900 mm
Obsah dodávky:
- topné těleso
- upevňovací desky a šrouby
- teplotní čidlo, řídící jednotka
- instalační a uživatelská příručka
Instalační příruba pro zapuštění do lavice a nástavec pro zvýšená základny o 20 cm nejsou součástí dodávky, lze objednat zvlášť. Množství kamenů 30kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 240mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 625mm |
| Váha včetně obalu: | 17,0 kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.