Narvi saunová kamna elektrická NSE 600 Black
Kód: AD913133Detailní popis produktu
Kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů v továrně Lapland. Elektrická kamna vyráběná firmou NARVI Oy mají mimořádně silné spirály (8,5 mm). Tím se prodlouží životnost spirál a podstatně se sníží riziko přehřátí. Doporučenou regulaci k těmto kamnům najdete v záložce "PŘÍSLUŠENSTVÍ".
- Připojení 400V 3N mm² 5 x 1,5
- Jistič 3 x 10 A
Kameny se Vám automaticky přidají do košíku za zvýhodněnou cenu. JAK VKLÁDAT KAMENY?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 470 mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 8 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 65 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.