Narvi saunová kamna elektrická NS Mini 3,6kW
Kód: AD163521-2 AD163521-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Narvi NS Mini nabízí plnohodnotná saunová kamna v menší velikosti. Díky malým rozměrům a malým ochranným vzdálenostem se snadno umístí do menší sauny. Topidlo je nástěnné a lze jej instalovat i do rohu.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- výkon: 3,6 kW
- velikost sauny: 2–4 m³
- napětí: 3N~400V
- pojistka: 1 x 16 A
- rozměry topidla (š,v,h): 335 x 600 x 200 mm
- hmotnost: 6 kg (bez kamenů)
- max. počet kamenů: 20 kg
- velikost použitých kamenů: 5 – 10 cm
- uchycení: na zeď, roh
- ochranné vzdálenosti: přední 50 mm, strana 50 mm, strop 900 mm, podlaha 150 mm
Obsah dodávky:
Kamna, montážní deska, montážní šrouby, návod k montáži a obsluze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-3m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 330mm |
| Váha včetně obalu: | 7,0 kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 600mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.