Narvi saunová kamna elektrická NS 900 Black
Kód: ADNS900-1 ADNS900-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů v továrně Lapland. Ve fázi instalace lze ovládací spínače snadno nainstalovat buď na pravou nebo levou stranu kamen. Ohřívač nepotřebuje samostatné teplotní čidlo, je umístěn v ohřívači. Elektrická kamna vyráběná firmou NARVI Oy mají mimořádně silné spirály (8,5 mm). Tím se prodlouží životnost spirál a podstatně se sníží riziko přehřátí.
- Připojení 400V 3N mm² 5 x 2,5
- Jistič 3 x 16 A
Kameny se Vám automaticky přidají do košíku za zvýhodněnou cenu. Jak vkládat kameny?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Funkce topidla: | Regulace teploty |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 470 mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 8 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 65 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.