Narvi saunová kamna elektrická NM 900, 9kW
Kód: AD12276-1 AD12276-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunová kamna Narvi NM 900 Black s výkonem 9kW byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Díky velkému prostoru pro saunové kameny, umožňuje příjemné parní nárazy. Ovládací spínač lze snadno instalovat buď na levé nebo pravé straně ohřívače sauny. Průměr saunové spirály u saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí. Saunové kameny 20kg. Narvi byla navržena pro snadné použití a dlouhou životnost. Kvalitní ocel, větší prostor pro saunové kameny a silnější průměr spirál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Funkce topidla: | Regulace teploty |
| Hloubka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| Potřeba dokoupit baterie: | ne |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 43 cm |
| Šířka produktu: | 400 mm |
| Typ baterií: | ne |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 58 cm |
| Výška produktu: | 550 mm |
| Vývod: | Zadní |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.