Narvi saunová kamna elektrická NM 600 Black
Kód: AD12507Detailní popis produktu
Ruční práce to povznáší saunová kamna Narvi NM 600 Black nad všechny finské značky. Kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a silnější oceli. Což je znát na první pohled při dílenském zpracování tohoto topidla. Díky velkému prostoru pro saunové kameny, umožňují příjemné parní nárazy. Ovládací panel topidla lze snadno instalovat buď na levé nebo pravé straně kamen do sauny. Průměr saunové spirály u saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 15,0 kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.