Narvi saunová kamna elektrická NC Electric 9,0 kW Black
Kód: AD12338Detailní popis produktu
Saunová kamna jsou v černém designu. Saunové topidlo Narvi NC Electric je vybaveno samostatnou řídící jednotkou, která může být instalována uvnitř nebo vně sauny. Délka kabelu řídicí jednotky je 3 metry. Průměr saunové spirály u saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 313mm |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 433mm |
| Váha včetně obalu: | 11,0 kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 520mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.