Narvi saunová kamna elektrická Minex 3,6kW
Kód: AD12908-2 AD12908-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kvůli velkému oddělení na kameny vám nabízí větší množství páry. Řídicí spínač se nachází v přední části kamen a je snadno použitelný. Barevné alternativy jsou černé a nerezové oceli. Průměr topného tělesa elektrických ohřívačů NARVI Oy je výjimečně velký (8,5 mm). Tím se prodlužuje životnost topného tělesa a významně se snižuje riziko přehřátí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-3m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 330mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 630mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.